środa, 4 listopada 2015

Relacja z pierwszego spotkania z okazji premiery ksiazki RedLipsticMonster we Wroclawiu! #tajnikirlm

Odkąd dowiedziałam się o książce wiedziałam,że będę musiała ją mieć. Gdy dowiedziałam się o spotkaniu we Wrocławiu byłam pewna,że się zjawie. Książkę dostałam kilka dni temu, przeczytałam ją od deski do deski. Uważam,że jest idealna dla osób początkujących. Kobietki ze szkoły youtub'a raczej będą większość wiedziały, niemniej jednak fajnie jest dowiedzieć się przy tych podstawach o różnych ciekawostkach. Dziś opowiem krótko o spotkaniu, które miało miejsce we Wrocławiu. Rozpoczynało się o 17 ale wiadomo,że widząc 4,5 tysiąca osób potwierdzających udział w wydarzeniu na fb - warto być wcześniej.

Mając kilka godzin zdążyłam zjeść obiad, pójść na kawę i mały deser :>


Pierwsza część spotkania odbyła się na mini scenie, która znajduje się w samej galerii. Rozmowę z Ewą prowadziła Radzka, co było miłym zaskoczeniem. Nie trwało to zbyt długo więc jeśli nie chcecie tkwić w kilkutysięcznej kolejce radziłabym być jak najbliżej księgarni. Ewa opowiadała o tym jaki rozdział był dla niej jednym z ważniejszych, jak wyglądała praca nad książką, dla kogo jest itd.Druga część polegała na tym,że do księgarni "Autorska" wchodziło po 10 osób. Każda miała chwilę na rozmowę, podpis i pamiątkowe zdjęcie. Miałam to szczęście,że weszłam od razu w 3 turze. Mimo to przepychanie w wielkim tłumie mnie nie ominęło. Polecam ubrać się w coś nie za grubego. 


Podczas spotkania była możliwość oczywiście zakupu książki. Ewę wspierał mąż i koleżanki,które kilka razy widziałam w jej filmach na yt. Fajnie było móc zobaczyć ich wszystkich na żywo. Oglądając kogoś przez dłuższy czas w jakiś sposób przywiązuje się do tych osób. 


O samej Ewie mogę powiedzieć,że jest niesamowicie piękna, zgrabna i wysoka! Czułam wielkie podekscytowanie i ogromne emocje! Normalnie drżały mi ręce! Do tego wszystkiego spędziłam bardzo miły dzień z siostrą. Polecam każdej z Was jeśli macie możliwość wybrać się na takie spotkanie! Gwarantuje Wam,że nie pożałujecie! Książka z pewnością jest udana i czekam na kolejne! Dzień zapamiętam na bardzo długo! Jestem dumna z Ewy, fajnie jest widzieć jak ktoś się tak rozwija! Kibicowałam jej od pierwszych filmów! :)

13 komentarzy:

 1. Extra! :) Poznałam Ewę i jest bardzo pozytywną osoba :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajna dziewczyna i bardzo naturalna. Nie wychuchana itp

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie jestem jej fanką także dla mnie to byłby stracony dzień, ale ważne że Tobie się podobało. Teraz wszyscy wydają książki...

  OdpowiedzUsuń
 4. Napisałaś, że jest wysoka, a po filmach mogłoby się wydawać, że jest niziutka, przynajmniej ja tak sądziłam. :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajnie, że udało Ci się wziąć udział w tym wydarzeniu, ja akurat oglądam mniej kanałów typowo makijażowych, a więcej takich o pielęgnacji lub o wszystkim, ale Red Lipstick Monster oczywiście znam i podziwiam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. zazdraszczam :) Książkę Ewy na pewno kupię ponieważ ją uwielbiam a do tego na pewno jest tam wiele przydatnych porad :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Super spotkanie;) zastanawiam się nad tą ksiażka:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ewę oglądam od niedawna, ciekawi mnie ta książka :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Koniecznie kupię tę książkę :)

  OdpowiedzUsuń

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.