sobota, 28 października 2017

Piękne dodatki do domu - niekosmetyczni ulubieńcy!

Kilka miesięcy temu dzieliłam się z Wami moimi nowościami ze sklepu mygiftdna.pl, co spotkało się z bardzo pozytywnym odzewem. Dziś postanowiłam pokazać Wam kolejne trzy produkty, które od kilkunastu dni używam i cieszę się z ich posiadania. Są piękne i idealne na świąteczne prezenty ponieważ w dużej części każdy z nich można personalizować!


Od dawna poszukiwałam nowej poduszki, która będzie nieco większa od standardowego jaśka. Czyż mój wybór nie okazał się trafny? Pięknie wykonany, z dodatkiem humorystycznego napisu, który nie ukrywam trochę do mnie pasuje! Jestem bardzo zadowolona!Na koniec dwa piękne kubeczki. Czuć, że są porządnie wykonane. Ciężkie, z równie uroczymi napisami. Uwielbiam pić w nich wieczorną herbatę! Są dość duże dlatego idealnie spisują się w jesienne wieczory. Mam już taki jeden i mogę poręczyć o jego świetnej jakości! (Właśnie dzięki temu wiedziałam, że w przyszłości będę chciała posiadać kolejne wersje!)

Bardzo mogę polecić Wam sklep z uwagi na szybką i bardzo dobrze zabezpieczoną przesyłkę. To naprawdę istotne i cieszę się, że firma zwraca na takie rzeczy uwagę. Same nowości będą przeze mnie używane przez najbliższe miesiące. Koniecznie dajcie mi znać co o nich sądzicie.

 Lubicie tego typu prezenty? Czujecie się skuszone?

12 komentarzy:

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.